Vasárnap a tabella első két helyén tanyázó csapatok küzdöttek meg Tiszaújvárosban!
Szombaton a Bánhorváti csapata utazott hozzánk a soron következő bajnoki meccsre.
A regionális U19 bajnokság hazai pályán folytatódott! A soron következő fordulóban a Kazincbarcika csapatát fogadtuk.
A hétvégi fordulóban az Edelény csapatához látogatott csapatunk. Mindenképp ki akartuk javítani a kupameccsen történteket.
A múlt heti kiváló játék után bizakodva vártuk a mérkőzést.
Végre kijött az, ami ebben a csapatban rejlik. Végig fegyelmezett és remek játékot bemutatva, esélyt sem adtunk az Alsózsolca csapatának.
A bajnoki kiírás miatt a csapatunk 1 évvel idősebb korosztályban kénytelen játszani.
A bajnokság 3. fordulójában a meglehetősen jól szereplő Sajószentpéter csapatához utaztunk.
Bizakodóan, ám egy picit mégis félve vártuk a bajnokságot veretlenül vezető Debrecen együttesét.